Pegasus İletişim - Müşteri Hizmetleri Telefon

Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus Müşteri Hizmetleri


Pegasus iletişim müşteri hizmetleri: Türkiye'nin en büyük low-cost havayolu firması Pegasus müşteri hizmetleri ile yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinizi kolayca satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Pegasus müşteri hizmetleri 0888 228 12 12'li çağrı merkezini aramak.

İster yurtiçi, isterseniz de yurtdışı Pegasus Havayolları'nın uçak biletlerini çağrı merkezi aracılığı ile kolayca satın alabilirsiniz. Hemen hemen bütün bankaların kredi kartlarına peşin fiyatına taksit seçenekleri de Pegasus ücretsiz iletişim hattı 0850 250 67 77'de sizleri bekliyor. Yurtiçi veya yurtdışı Pegasus uçak biletlerinizi taksitle satın alarak doyasıya uçabilirsiniz.

Pegasus ücretsiz iletişim hattı ile sadece uçak bileti satın alımı yapılmamaktadır. Daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini de ücretsiz müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

Satın almış olduğunuz uçak biletlerinizi flypgs.com'dan, yada Pegasus resmi çağrı merkezi numarasından satın aldığınız taktirde, Pegasus müşteri hizmetlerinden her türlü tarih ve yön değişikliğini de gerçekleştirebilirsiniz. 

Pegasus İletişim 444

Pegasus Havayolları'nın 444'lü müşteri hizmetleri bulunmamaktadır. Bu müşteri hizmetlerine alternatif olarak 0850 250 67 77'li ücretsiz müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığı ile de her türlü bilet işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus ücretsiz iletişim hattı

Pegasus ücretsiz iletişim hattı numarası 0850 250 67 77'dir. Bu telefon numarasını sadece Türkiye dışındaki Dünya'nın bütün ülkelerinden arayabilirsiniz. Bu yurtdışından aranabilmesinin sebebi, Türkiye'den Pegasus Havayolları ile iletişime geçmek için 0888'li ücretli müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerektiğidir.

Türkiye'den ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz bir diğer müşteri hizmetleri numarası da 0850 250 67 02'dir. Bu müşteri hizmetlerine ise, daha önce satın almış olduğunuz Pegasus uçak biletlerinizde saat değişikliği yada uçuşunuzda sefer iptali olması durumunda ulaşabilirsiniz.

Onun dışında her türlü işlemleriniz için Pegasus Havayolları'nın 0888 228 12 12 numaralı ücretli müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

** Bir diğer makalemiz olan THY iletişim ücretsiz müşteri hizmetleri başlıklı konumuzu okumanızı tavsiye ederiz. Bu konularımızda yurtiçi ve yurtdışı Türk Hava Yolları'nın uçak biletlerini satın alabileceğiniz ücretsiz müşteri hizmetleri numaralarını paylaştırk. O numarayı arayarak ta daha önce THY'den satın aldığınız uçak biletlerinizde her türlü tarih ve yön değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. **
pegasus erzurum iletişim

Pegasus Telefon Numarası

Pegasus telefon numarası 0888 228 12 12'dir. Bu müşteri hizmetleri'ne Türkiye'den ulaşabilirsiniz. Bu müşteri hizmetlerini aramanın dakikasi operatörünüz tarafından 1.5 TL/dakika şeklinde faturanıza yansıtılmaktadır. Sabit hatlardan arayamazsınız. Sadece cep telefonunuzdan arayabileceğiniz Pegasus telefon numarası'nı arayarak her türlü bilet işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

** Pegasus müşteri hizmetleri'nin telefon numarasına alternatif olarak 0850 250 67 77 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak her türlü bilet işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. **

Bir diğer makalemiz olan THY İletişim başlıklı konumuzu okuyarak Türk Hava Yolları'ndan uçak bileti satın alabilir, dilerseniz de daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinde tarih değişikliği yapabilirsiniz.

Pegasus Bilet Değişikliği

Pegasus Havayolları'ndan daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi veya yurtdışı biletlerinizde tarih ve yön değişikliği, satın almış olduğunuz sınıfa ve flex özelliği olup olmamasına göre değişimden kaynaklanan fiyat farkında değişikliğe sebep olmaktadır.
Pegasus Flex özellikli satın aldığınız uçak biletlerinizde değişimde herhangi bir fiyat farkı oluşmamaktadır. Fakat yeni istediğiniz uçak biletinizle arada fiyat farkı varsa onu ödemeniz gerekmektedir.

** Bir diğer makalemiz olan"Pegasus Bilet Değiştirme" başlıklı konumuzda, daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini nasıl yapabileceğiniz konusunda detaylı bilgi verdik. Ücretsiz çağrı merkezi aracılığı ile her türlü biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.biletreyon.com/pegasus-havayollari-logo.png Pegasus Hava Yolları İletişim Bilgileri:
Sokak Adresi :Aeropark Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı 34912 Kurtköy/İstanbul Türkiye ,
Telefon :0888 228 12 12 ,Fax:0850 250 67 77,E-Posta: info(at)biletreyon.com Çalışanlar:- Uluslararası birçok noktaya direkt uçuş gerçekleştiren Dünya'nın en büyük havayolu firmalarından, ...- 2010,2011,2012 ve 2018 yılları Avrupa en iyi havayolu firması ödülü:List of Alumni: Mehmet Tevfik Nane , Ali Sabancı ,
 
Pegasus İletişim - Müşteri Hizmetleri
4.9 (67.84%) 365 votes
İNDİRİM VE PROMOSYONLARDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Müşteri Hizmetlerini Ara