Anadolu Jet İletişim - Müşteri Hizmetleri

 Anadolu Jet Bilet Hattı
(0850) 840 48 05

Anadolu Jet uçak bileti iletişim; hattımız 0850 840 48 05 aracılığı ile her türlü yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti satın alabilir, daha önce satın almış olduğunuz biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Jet İletişim

Makalemizdeki başlıklar;

Anadolu Jet iletişim hattı; 23 Nüsan 2008 yılında Türkiye ve Dünya'da havacılığın ilk yayılması ile birlikte kurulmuş, günümüzde yurtiçi pazarda büyük pazar payına sahip havayolu firmasıdır. Anadolu Jet müşteri hizmetleri, Türk Hava Yolları'nın yuriçi uçuşlarının çoğunluğunu gerçekleştiren alt firması olarak hizmet vermektedir.

Türkiye'de maliyet ve fiyat bakımından havacılıkta ciddi rekabet olmasından dolayı THY'nin fiyatlarına oranla daha uygun fiyatlarda uçak bileti satışı yapılmaktadır. Anadolu Jet iletişim olarak, uçuşlarının büyük bir bölümünü Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan gerçekleştirmektedir. Anadolu Jet Havayolları; ilk kurulduğunda 8 uçak gibi küçük bir filoyla hizmet hayatına başlamasına rağmen, günümüze kadar geçen süre zarfında filosunu ve yolcu kapasitesini her geçen gün katlayarak arttırmayı başaran ender havayolu firmalarından bir tanesidir.

İsmini aldığı Anadolu insanının kara yolculuğu ile yaptıkları seyahat sürelerini olabildiğince azaltmaya ve olabildiğince maliyet konusunda da oldukça uygun fiyat politikasını sürdürmektedir. Anadolu Jet İletişim, Ankara merkezli bir havayolu firması olması, uçuşlarını sadece Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan gerçekleştirdiği anlamına gelmemektedir.

Türkiye'de bulunan hemen hemen bütün havalimanlarına uçuş gerçekleştirmektedir. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, Türk Hava Yolları'nın yurtiçi uçuşlarını daha düşük fiyatta misafirlerinin satışına sunma amacı ile kurulan Anadolu Jet İletişim, yurtdışı uçuş hizmeti vermemektedir. 
Ankara Esenboğa Havalimanı

Ankara Esenoğa Havalimanı 


Türkiye'nin başkenti olan Ankara'da bulunan Esenboğa Havalimanı, aynı zamanda en yoğun yolcu trafiğise sahip havalimanlarından bir tanesi olma özelliğini de taşımaktadır. Türkiye'nin başkenti olan Ankara, 5 milyonluk nüfusu ile en kalabalık şehirlerimizden bir tanesidir. Cumhuriyetimizin kuruluşundan bu yana ulaşım bakımından hem hava, hem de karayolu taşımacılığı bakımından sürekli gelişmektedir. 
 
Esenboğa Havalimanı, başkentimiz Ankara'da bulunan tek havalimanıdır. Esenboğa Havalimanı'ndan şehir merkezine olan noktalardan bazıları Kızılay, AŞTİ, Gar, Sıhhiye ve Ulus gibi yerleşim yerlerinin ve iş merkezlerinin yoğun olduğu noktalara servis ve tren yolculuğu ile ulaşımınız son derece kolaydır.
 
Esenoğa Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım
 
Esenboğa Havalimanı'ndan şehir merkezinin birçok yerine ulaşım son derece pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Ankara Büyük Şehir Belediyesi otobüs hatlarından bazıları, 442/A ve 442/K hat numaralı otobüs seferleri ile sabah 06:00 ile gece 24:00'a kadar günün her saati ulaşım yapabilirsiniz. EGO otobüsleri veya taksi ile de Esenboğa Havalimanı'ndan dilediğiniz noktaya kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. 
 
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı 


İstanbul'da bulunan Türkiye'nin ve Dünya'nın en büyük havalimanlarından bir tanesi de Sabiha Gökçen Havalimanı'dır. Türkiye'nin en kalabalık şehiri olan İstanbul'da yıllık ortalama 80 milyon civarında yolcu seyahat etmektedir. Türkiye'nin havayolu trafiğinde çok önemli bir yere sahip olan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Anadolu Jet iletişim tarafından da birçok sefere ev sahipliği yapmaktadır.

Uluslararası Havalimanı olma özelliğini de taşıyan Sabiha Gökçen, Pegasus Havayolları'nın birçok yurtdışı seferlerine de yine aynı şekilde ev sahipliği yapmaktadır. 2015 yılında Anadolu Jet müşteri hizmetleri ve Pegasus Havayolları'nın da aralarında bulunduğu havayolları tarafından 28 milyon yolcuya hizmet verilmiştir.
Anadolu Jet Telefon

Bu sayı her geçen gün gelişen rekabet ve seyahat imkanlarının da etkisiyle katlanarak artmaya devam etmekdir. 2020 yılının başlarında açılacak olan yeni pist ile birlikde yıllık olarak Anadolu Jet iletişim ve diğer havayolları'nın yoğun olarak hizmet vermesiyle bu sayı çok daha fazla olacağı tahmin edilmektedir.
 
Sabiha Gökçen Havalimanı'na Ulaşım
 
Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan şehir merkezine kişisel araçlarınızla TEM otoyolu'ndan kolayca ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden birçok noktadan özel araçlar yada İstanbul Büyük Şehir Belediyesi'nin hatlı otobüsleri ile ulaşımınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Otopark olarak da Sabiha Gökçen Havalimanı'nda çok büyük bir alan bulunmaktadır. Bu da şahsi araçları ile gelerek seyahat etmek isteyen misafirler için oldukça kolaylık sağlamaktadır. İstanbul'da diğer şehirlere oranla ulaşım daha gelişmiş olmasından dolayı havalimanlarına ulaşım son derece kolay ve uygun fiyatlıdır. Havabüs, Marmaray yada Otobüs seferleri ile deyim yerindeyse şehirin her yerinden İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşımınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

 
İnternet üzerinden yada Anadolu Jet müşteri hizmetleri temsilcisi aracılığı ile satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarifeli uçuşunuzdan 24 saat önce online check-in yapabilirsiniz. Online check-in yapabilmeniz için Anadolu Jet İletişmi E-Bilet numaranız yada 6 karakterli PNR kodunuzun hazır bulunması gerekmektedir. 2019 yılında Anadolu Jet ve Türk Hava Yolları'nını hizmet şartlarında birçok değişiklik meydana gelmiştir.

Bu değişikliklerden bazıları da ücretli koltuk seçimidir. Normal şartlarda 24 saat önce Anadolu Jet İletişim online check-in'e açılmasına rağmen, daha önceden koltuk seçimi yapmak isteyen Anadolu Jet misafirleri ufak bir ücret ödeyerek istedikleri koltukları kolayca seçebilirler.

 

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri Bagaj Ücretleri

Anadolu Jet müşteri hizmetleri'ne alternatif olarak 0850 840 48 05 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bilindiği gibi birçok havayolunun gelirlerinin büyük bir bölümünü uçak bileti satışı olsa da ekstra hizmetlerden de belli bir geliri bulunmaktadır. Bu gelirlerinden bazıları da uçuş öncesi ekstra satılan hizmetlerdir. Bu hizmetlerden bir tanesi de ekstra bagaj satışıdır. Uçuşunuzdan önce bagajınız fazla gelmesi gibi durumlarda kredi kartınızla yada ATM kartınızla ödeme yaparak ekstra bagaj satın alabilirsiniz.
 

Anadolu Jet İletişim Hattı İle Yapabilecekleriniz

Anadolu Jet iletişim hattımız aracılığı ile müşteri hizmetlerinden yapabileceğiniz işlemlerin başında uçak bileti satın almak veya daha önce satın almış olduğunuz Anadolu Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları'na ait biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz.
 
Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet Telefon Numarası 

Anadolu Jet Havayolları'nın resmi müşteri hizmetleri telefonu Türkiye ve Dünya'nın her yerinden arayabileceğiniz 0850 333 25 38'dir. Sadece Türkiye'den arayabileceğiniz Anadolu Jet telefon numarası ise 444 25 38'dir. Bu her iki numaranın da aranma ücretlendirilmesi, sabit hat üzerinden operatörünüz tarafından faturanıza yansıtılmaktadır.

Operatörünüz tarafından her yöne dakika hakkınız varsa da ekstra bir ücretlendirilme yapılmadan, sabit hat dakikalarınızdan düşmektedir. Anadolu Jet müşteri hizmetlerine alternatif olarak 0850 302 54 93 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisinden yapabileceğiniz bütün işlemleri de alternatif telefon numaramızdan kolayca ve hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
 
Anadolu Jet Telefon

Anadolu Jet Müşteri hizmetleri'ne Direk Bağlanma

Anadolu Jet müşteri hizmetleri numarası 444 25 38'i aradığınızda telesekretere sırası ile 2 daha sonra tekrardan 2'ye tuşlayarak Anadolu Jet iletişim müşteri temsilcisine kolayca bağlanabilirsiniz.
 

Anadolu Jet Uçak Bileti Satın Alma

Anadolu Jet müşteri hizmetleri'ni aradığınızda kredi kartınızla yada ATM kartınızla yurtiçi uçak biletinizi kolayca satın alabilirsiniz. Uçak bileti satın alırken peşin fiyatına 6 taksite kadar da taksit seçenekleri Anadolu Jet iletişim telefonu olarak 0850 840 48 05 tarafından siz değerli misafirlere sunulmaktadır.

Uçak bileti satın alırken yapacağınız taksitler herhangi bir şekilde ekstra vade farkı uygulanmadan gerçekleştirilmektedir. Yani peşin fiyatına taksitli uçak biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.
 
Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet Bilet Erteleme

Yazımızın ortasında da belirttiğimiz gibi, Türkiye ve Dünya'da hizmet veren bütün havayolu firmalarının gelirlerinin büyük bir bölümü uçak bileti satışından sağlansa da, bilet değişim veya ekstra hizmetlerden de ciddi bir gelir sağlanmaktadır.

Anadolu Jet iletişim hattından da daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Anadolu Jet bilet değişikliği yaparken dikkat etmeniz gereken konu, Anadolu Jet Havayolları'nın resmi internet sitesi tarafından veya müşteri hizmetlerinden satın almış olduğunuz biletlerinizde tarih ve yön değişikliği yapabileceğiniz.

Her tülü sorularınız için 0850 840 48 05 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayarabilirsiniz. Anadolu Jet bilet erteleme başlıklı makalemizi okuyarak konu ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler :
  1. Anadolu Jet İletişim

  2. Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri

  3. Anadolu Jet Çağrı Merkezi

  4. Anadolu Jet Telefon

 
Anadolu Jet İletişim - Ücretsiz Müşteri hizmetleri
4.7 (67.84%) 49 votes
İNDİRİM VE PROMOSYONLARDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Müşteri Hizmetlerini Ara